Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴






