Кругле безрамне дзеркало Art-Com 950 мм для ванної кімнати – мінімалізм та стиль

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: БР 10
2 210 ₴
+380 (99) 432-06-10
Viber
- +380 (73) 432-06-10Life
- +380 (99) 432-06-10Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-
Форма: кругла
-
Діаметр: 950 мм
-
Край: полірований (єврокромка)
-
Монтаж: 2 металеві кріплення
-
Матеріал: амальгама на основі срібла
-
Вологостійкість: підходить для ванних кімнат
-
Виготовлення: можливе під будь-який діаметр на замовлення
Переваги:
-
Кришталево чисте відображення
-
Висока якість матеріалів
-
Елегантний дизайн без рами
-
Легкий монтаж на стіну
Ви можете обрати моделі в розмірі 550 мм 750 мм 950 мм або зробимо по вашим розмірам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Висота | 950 мм |
| Діаметр дзеркала | 950 |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴


