Асиметричне безрамне дзеркало 950х950 мм — стильне рішення для сучасного інтер’єру. Дзеркало виготовлене з високоякісного срібного полотна (Бельгія), не спотворює відображення та стійке до вологи. Полірований торець (єврокромка) додає елегантності. Завдяки вологостійкому покриттю підходить для використання у ванних кімнатах, передпокоях, спальнях, гардеробних та комерційних приміщеннях.
Монтаж дзеркала максимально простий — на задній стороні встановлені 2 металеві кріплення, у комплект входить дюбель.
Характеристики:
-
Розміри: 950х950 мм
-
Глибина: 4 мм
-
Дзеркало вологостійке, на основі срібла
-
Безрамне, асиметричне
-
Торці відполіровані (єврокромка)
-
Настінне кріплення (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Висота | 950 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Довжина: | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴



